Spotkanie z Hektorkiem

14 września w Szkole Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z przedstawicielami Komendy Policji w Łaziskach Górnych: starszym sierżantem Rafałem Babińskim oraz starszym aspirantem Wojciechem Wypchała. Policjantom towarzyszył sierżant Hektorek, jak zwykle entuzjastycznie powitany przez dzieci. W wydarzeniu tym uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I, II, III i IV. Podczas niezwykłej lekcji mogliśmy zapoznać się, czy też przypomnieć sobie najważniejsze zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się po ulicy oraz zasady bezpieczeństwa w różnych sytuacjach, w jakich możemy się znaleźć. Uczestnicy spotkania chętnie odpowiadali na pytania, wykazując się dużą wiedzą z zakresu podejmowanego tematu. Gdy zajęcia dobiegły końca, uczniowie mogli ustawić się do pamiątkowego zdjęcia z policjantami oraz z sierżantem Hektorem. Mamy nadzieję, że w tym roku niejednokrotnie będziemy mogli przyjmować tak wspaniałych gości. Dziękujemy za spotkanie.