Wieczór Kolęd

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy. Radosne przygotowania, a następnie przeżywanie świąt jest dla wielu z nas najwspanialszym okresem w roku. Pragniemy, aby magiczna atmosfera grudniowych dni pozostała w naszych sercach jak najdłużej. Wieczór Kolęd, który odbył się 25 stycznia  2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2  im. Piastów Śląskich był dla nas wszystkich okazją do ponownego przeżywania bożonarodzeniowej radości. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje zdolności aktorskie oraz wokalne, zapraszając do kolędowania gości, dyrekcję, nauczycieli oraz rodziców. W tym dniu towarzyszyli nam: Pan Wiceburmistrz Jan Ratka, Pan Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Król, Pani Naczelnik Joanna Palenta, radni miasta Łaziska Górne. W spotkaniu uczestniczyły wszystkie klasy szkoły podstawowej oraz gimnazjum, a także nasi najmłodsi podopieczni – dzieci z oddziałów przedszkolnych. Każda występująca grupa zaskoczyła publiczność ciekawym ujęciem tematyki bożonarodzeniowej, wspaniałą recytacją, a przede wszystkim zaangażowaniem oraz wysiłkiem włożonym w przygotowanie występu. Spotkanie w tak licznym gronie było również okazją do chwili rozmowy przy kawie oraz do poczęstowania się ciastami, które zostały przygotowane przez rodziców naszych uczniów. Cieszymy się, że wspólny wysiłek dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców i uczniów zaowocował tak inspirującym i niezwykłym spotkaniem.

Dziękujemy wszystkim za pomoc podczas organizacji naszej wspólnej uroczystości.

Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy zaszczycili  nas swoją obecnością podczas Wieczoru Kolęd chętnie będą do nas wracać.