ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ePUAP) pozwala na doręczanie do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (dowodu doręczenia pisma).

W celu dostarczenia dokumentu elektronicznego do Szkoły Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych, należy zarejestrować się na elektronicznej platformie usług administracji publicznej (ePUAP) pod adresem: epuap.gov.pl i potwierdzić swoje konto tzw. Profilem Zaufanym.

Na powyższej stronie internetowej znajduje się dokładna instrukcja zakładania konta i pomoc dotycząca korzystania z platformy.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP, użytkownik ma dostęp do elektronicznej skrzynki podawczej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych.

Należy kliknąć w poniższy link i wybrać przycisk ZAŁATW SPRAWĘ.

Formularz należy odpowiednio zaadresować i wypełnić. Można załączyć pliki elektroniczne, takie jak skany i inne dokumenty cyfrowe.