Nagranie w polskim języku migowym PJM

NAZWA PODMIOTU: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych

CZYM SIĘ ZAJMUJE?

1. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych jest szkołą, w której uczą się dzieci i młodzież od klasy pierwszej do klasy ósmej.
  2. W szkole działa biblioteka, świetlica, stołówka, gabinet pielęgniarki szkolnej.
  3. Szkołą zarządza dyrektor - mgr Grażyna Tkocz.
  4. Szkoła podejmuje działania opiekuńcze, wychowawcze i profilaktyczne, a w szczególności:
    • prowadzi bezpłatne nauczanie;
    • zapewnia uczniom opiekę i bezpieczeństwo;
    • organizuje zajęcia rozwijające zdolności i zainteresowania;
    • udziela uczniom pomocy psychologicznej i pedagogicznej;
    • prowadzi działania związane z ochroną zdrowia.

GDZIE MA SIEDZIBĘ GŁÓWNĄ?

1. Siedzibą szkoły jest budynek położony w Łaziskach Górnych przy ul. Cieszyńskiej 12.
  2. Organem prowadzącym jest Miasto Łaziska Górne z siedzibą w Łaziskach Górnych przy Placu Ratuszowym 1.
  3. Nadzór pedagogiczny nad szkołą sprawuje Śląski Kurator Oświaty.

JAK MOŻNA SIĘ SKONTAKTOWAĆ?

Osoby niesłyszące lub słabosłyszące mogą skontaktować się ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych w następujący sposób:

• sporządzając pismo i wysyłając je pocztą tradycyjną na adres: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Piastów Śląskich, ul. Cieszyńska 12, 43-170 Łaziska Górne,
  • sporządzając i dostarczając pismo osobiście lub przy pomocy osoby trzeciej do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w godzinach pracy sekretariatu od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:30,
  • sporządzając pismo i wysyłając wiadomość pocztą elektroniczną na adres e-mail: sekretariat@sp2.laziska.pl lub poprzez platformę do kontaktu ePUAP (Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej),
  • telefonicznie, przy pomocy osoby trzeciej, korzystając z numerów telefonów: 32 224 10 12, 503 824 881.