Projekt "Our Christmas Wishes"

Nasza szkoła bierze udział w projekcie Our Christmas Wishes. Projekt realizowany jest na platformie E-twinning, która służy do międzynarodowej współpracy szkół i nauczycieli. Celem projektu jest udział uczniów w poznawaniu innych kultur, doskonalenie umiejętności językowych oraz uczenie dzieci zachowań empatycznych oraz angażujących w życie społeczności. Partnerem naszej szkoły jest Escola Torre Barona w Castelldefels, czyli szkoła, którą nauczyciele dwójki odwiedzili w czerwcu. W projekt zaangażowali się uczniowie klasy VIc, VIb oraz IIIb. Przygotowali oni kartki z przesłaniem pokoju na świecie, które zdobią świąteczny kącik na parterze szkoły. Mamy nadzieję, że życzenia, które ułożyli nasi uczniowie będą spełniały się w nadchodzącym roku.