Konsultacje na terenie szkoły dla uczniów klas 4-8

Od 25 maja 2020 r. zainteresowani uczniowie klasy 8, a od 1 czerwca również uczniowie klas 4-7, mają możliwość korzystania z konsultacji na terenie szkoły.

Uczniowie mogą uczestniczyć w konsultacjach po podpisaniu przez rodziców/prawnych opiekunów  wniosku wraz z oświadczeniami, który znajduje się w plikach do pobrania.

Wniosek prosimy pobrać z plików, wydrukować, uzupełnić i podpisać. Następnie zeskanować lub sfotografować oraz przesłać na adres e-mailowy szkoły: sekretariat@sp2.laziska.pl

Jeżeli rodzic nie ma takiej możliwości może przesłać wniosek wypełniony i zapisany w formacie dokumentu Word. Wersję papierową i podpisaną wniosku należy złożyć w sekretariacie szkoły w dniu przybycia ucznia do szkoły na zajęcia.