Zdalna Szkoła

Nasza szkoła uczestniczy w projektach grantowych Zdalna Szkoła oraz Zdalna Szkoła+ w ramach wsparcia Ogólnopolskiej Sieci Edukacji w systemie kształcenia zdalnego.

Projekt grantowy Zdalna Szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej

Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” działania 1.1.: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”.

Beneficjenci ostateczni: uczniowie z rodzin wielodzietnych (3+) nie mający warunków technicznych do uczestnictwa w kształceniu zdalnym.

Kwota grantu: 17.500,00 zł

W ramach grantu zakupiono: Laptop HP 250G7 + Mysz bezprzewodowa BLUPOP BM200 - 7 sztuk

Projekt grantowy Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacji w systemie kształcenia zdalnego

Beneficjenci ostateczni: nauczyciele i uczniowie nie mający warunków technicznych do uczestnictwa w kształceniu zdalnym.

Kwota grantu: 5.218,00 zł

W ramach grantu zakupiono:

1. Laptop Acer ASPIRE A315-54KI5-6300U/15.6”FHD - 2 sztuki

2. Bezprzewodowa Mysz optyczna Esperanza EM101K USB - 2 sztuki