Logobooki

W bieżącym roku szkolnym rozpoczęliśmy realizację nowego projektu o nazwie „Logobooki” autorstwa p. Anetty Waniczek oraz p. Anny Kuźnar.

Projekt adresowany jest do uczniów objętych opieką logopedyczną w szkole. Głównym celem projektu jest nagranie audiobooka – na podstawie książki z biblioteki szkolnej. Szczególny nacisk kładziony jest na doskonalenie umiejętności wymowy, intonacji oraz interpretacji tekstu. W końcowej fazie projektu audiobook zostanie zaprezentowany uczniom klas 1-3 i dzieciom z oddziałów przedszkolnych oraz zamieszczony na stronie internetowej szkoły. Taki mamy plan!

W tym roku szkolnym udało nam się spotykać regularnie online , na zajęciach ćwiczyliśmy wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne lektorom. Mamy nadzieję, że nasz audiobook powstanie jeszcze przed zimą!