Podziękowania

W kwietniu 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych utworzono oddział przygotowawczy dla dzieci, które przyjechały do naszego miasta z Ukrainy. Dokładamy wszelkich starań, by goście z Ukrainy poczuli się częścią społeczności piastowskiej. Nasze działania wspiera wiele osób, których bezinteresowna pomoc pozwala nam tworzyć bezpieczne i przyjazne miejsce dla gości z Ukrainy.

Dziękujemy pani Ewie Koziarz, właścicielce „Piekarni Ewa", panu Ryszardowi Nikiel oraz właścicielom i pracownikom „Sklepu mięsno-wędliniarskiego Janusza Piechy” -  fundatorom codziennych śniadań przygotowywanych dla dzieci z oddziału przygotowawczego.

Pragniemy wyrazić słowa wdzięczności rodzicom i dzieciom z Przedszkola Integracyjnego nr 2 w Łaziskach Górnych oraz Miejskiemu Żłobkowi z Łaziskach Górnych za przekazanie paczek dla rodzin z produktami chemicznymi oraz wsparcie finansowe ofiarowane dzieciom z oddziału przygotowawczego w łaziskiej „dwójce”.

Dziękujemy i wierzymy, że nasze wspólne działania pozwolą na stworzenie przyjaznego miejsca dla dzieci przybyłych z Ukrainy.