Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Zgodnie z wieloletnią tradycją  jest okazją do składania życzeń oraz podziękowań wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Nasi uczniowie swoją wdzięczność wyrazili programem artystycznym. Występy uczniów pełne były wzruszających życzeń i podziękowań, popisów wokalnych oraz humorystycznego spojrzenia na szkolną codzienność. Mamy nadzieję, że te wyjątkowe momenty, które wspólnie przeżywaliśmy 14 października pozostaną w naszej pamięci. Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom oświaty życzymy wielu sukcesów zawodowych oraz nieustającej radości i satysfakcji z wykonywanej pracy.