Warsztaty Moc akceptacji

15 grudnia 2022 r. uczniowie klas 8 uczestniczyli w warsztatach na temat: „Moc akceptacji”. Warsztaty przeprowadzili Ambasadorzy nieMożliwego z Fundacji Pomocy Dzieciom „Ulica”. Uczniowie wzięli udział w zajęciach poruszających tematykę osób, które odbierane są jako nielubiane, niewartościowe lub nieładne. Mieli okazję doświadczyć tego, jak odbiera świat osoba z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, co czuje osoba, której wytykana jest nadwaga, nieodpowiedni wygląd lub ubiór. Mogli poznać co odczuwają osoby, które są wykluczane z grupy rówieśniczej. Ósmoklasiści aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyli zarówno w zajęciach, jak i dyskusji. Dziękujemy pracownikom Fundacji Ulica za ciekawe zajęcia.