Zajęcia podczas półkolonii zimowych w naszej szkole

Ferie zimowe dobiegają końca. W tym roku uczniowie z województwa śląskiego jako pierwsi mogli cieszyć się wolnym czasem. W naszej szkole od 23 do 27 stycznia 2023 r. zorganizowaliśmy półkolonie dla dzieci od 6. do 12. roku życia.

Na uczestników czekało sporo atrakcji, ciekawych zajęć oraz wycieczek. Pierwszego dnia dzieci wyruszyły do Chorzowa, by wziąć udział w seansie „Jesteśmy gwiazdami” w Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym im. Mikołaja Kopernika. Podczas półkolonii uczestnicy wzięli również udział w warsztatach etnologicznych „Po górach i lasach”, spektaklu „Plastusiowy pamiętnik” w Teatrze Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie, zajęciach sportowych i plastycznych. Ponadto dzieci zwiedziły Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. Wszystkie atrakcje spotkały się z entuzjazmem dzieci – z radością i zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach.

Dziękujemy za wspólną zabawę.

Mamy nadzieję, że ze rok spotkamy się ponownie