Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 2  im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych odbyły się uroczyste akademie z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023.

Akademia dla uczniów klas I-V rozpoczęła się o godzinie 9:00. Podczas niej zostały wręczone dyplomy Bursztynowych Piastów dla uczniów klas III oraz świadectwa z wyróżnieniem dla uczniom klas IV i V.

O godzinie 11:00 na sali gimnastycznej zgromadzili się szóstoklasiści, siódmoklasiści oraz ósmoklasiści. Dla tych ostatnich było to ostanie zakończenie roku szkolnego, które przeżywali w murach łaziskiej dwójki. Uroczysta akademia była okazją do wręczenia dyplomów Rubinowych i Złotych Piastów oraz świadectw z wyróżnieniem dla uczniów klas VI-VIII. Uczniowie klas ósmych - Karol Gasz, Kamil Gruchel, Mateusz Górski - otrzymali statuetki Primus Inter Pares, które – zgodnie z naszą tradycją – są wyróżnieniem dla tych, którzy uzyskiwali wysokie wyniki w nauce, zdobywali osiągnięcia w konkursach, prezentowali wzorową postawę uczniowską oraz promowali szkołę poza jej murami. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Uczniom, którzy opuszczają mury dwójki życzymy wielu sukcesów oraz realizacji marzeń związanych z wyborem szkoły średniej.

Życzymy wszystkim słonecznych i bezpiecznych wakacji.