III Piastowski Jarmark Bożonarodzeniowy

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy. Radosne przygotowania, a następnie przeżywanie świąt jest dla wielu z nas najwspanialszym okresem w roku.

Pragniemy, aby magiczna atmosfera grudniowych dni pozostała w naszych sercach jak najdłużej. 12 grudnia 2023 roku w naszej szkole odbył się III Piastowski Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym wyjątkowym wydarzeniu towarzyszyli nam: Pan Burmistrz Miasta Łaziska Górne Aleksander Wyra, Pan Wiceburmistrz Jan Ratka, Pani Naczelnik Joanna Palenta oraz radni Rady Miejskiej w Łaziskach Górnych. Podczas jarmarku uczniowie każdej klasy przedstawili krótki świąteczny występ. Były tańce oraz śpiewy kolęd i pastorałek przy akompaniamencie instrumentów. Podczas grudniowego spotkania nie mogło zabraknąć świątecznych przysmaków. Nasi goście mogli skosztować pysznych wypieków, zimowej herbaty oraz rozgrzewającej czekolady.  Starannie wykonane przez naszych uczniów oraz ich rodziców świąteczne ozdoby zachęcały do zakupów. Jarmark był okazją do integracji społeczności szkolnej z rodzinami naszych uczniów oraz ze społecznością lokalną. Organizowany już po raz trzeci we współpracy z Radą Rodziców staje się tradycją Szkoły Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych.

Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy zaszczycili  nas swoją obecnością podczas jarmarku, chętnie będą do nas wracać.