Półkolonie zimowe 2024

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych od 5 do 9 lutego 2024 roku w godzinach 9.00-15.00 zostaną zorganizowane półkolonie zimowe dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.

Koszt wypoczynku dziecka wynosi 250 zł. Uczniom, którzy zostali zakwalifikowani do dofinansowania dożywiania w szkole na podstawie decyzji administracyjnej Dyrektora CUS, koszt obiadów na półkoloniach finansuje Centrum Usług Społecznych w Łaziskach Górnych. Pozostałe opłaty za udział w półkoloniach zimowych pokrywa rodzic/opiekun prawny dziecka.

Podczas półkolonii dzieci będą uczestniczyć w ciekawych zajęciach. Zaplanowano wycieczkę do Palmiarni w Gliwicach, wyjazd do Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie, zabawy w Centrum Rozrywki 4Kids w Tychach.

Karty kwalifikacyjne uczestnika będzie można odebrać w sekretariacie szkoły od 18 grudnia 2023 roku. Prosimy o zwrot kart do 9 stycznia 2024 roku.