Miejski Konkurs „Asy z Naszej Klasy”

W czwartek 11 kwietnia 2024 roku w naszej szkole odbył się XXII Miejski Konkurs „Asy z Naszej Klasy”.

Wzięli w nim udział uczniowie klas III łaziskich szkół podstawowych. Trzecioklasiści zmierzyli się z testem sprawdzającym wiedzę z zakresu języka polskiego, matematyki, przyrody i muzyki. Wszystkie dzieci były świetnie przygotowane i uśmiechnięte. Tytuł Złotego Asa wywalczyła Wiktoria Woźnikowska z SP2, Srebrnym Asem została Alicja Kocima z SP2, a Brązowym Asem Grzegorz Sikorski z SP4. Przyznano także wyróżnienia – Bursztynowe Asy zdobyli Radosław Krysa z SP1 oraz Maria Jargon z SP6.

Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom konkursu. Wyłonione podczas etapu miejskiego „Asy” wezmą udział w kolejnym etapie tegoż turnieju, walcząc z trzecioklasistami z całego powiatu mikołowskiego.