XXII Powiatowy Konkurs „Asy z Naszej Klasy”

18 kwietnia 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych odbył się XXII Powiatowy Konkurs „Asy z Naszej Klasy”. Wzięli w nim udział trzecioklasiści z Mikołowa, Łazisk Górnych, Orzesza, Wyr oraz Gostyni.

Wszyscy uczniowie byli świetnie przygotowani. Tytuł Złotego Asa wywalczył Mikołaj Domagała z SP8 w Mikołowie, Srebrnym Asem została Wiktoria Woźnikowska z SP2 w Łaziskach Górnych, a Brązowym Asem Alicja Kocima z SP2 w Łaziskach Górnych. Przyznano także wyróżnienia – Bursztynowe Asy zdobyli: Radosław Krysa z SP1 w Łaziskach Górnych oraz Ewa Kłopot z Gostyni.

Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom konkursu, ponieważ każdy z nich wykazał się ogromem wiedzy i umiejętności.