Otrzęsiny 2016

Siłowanie na rękę, zatańczenie samby i walca angielskiego, zawiązanie krawata, zrobienie makijażu koleżance przez kolegę z klasy – to tylko niektóre konkurencje, z którymi musieli zmierzyć się uczniowie klas pierwszych podczas tegorocznych otrzęsin, które odbyły się w naszej szkole 7 października.

Gimnazjaliści, przebrani za ulubione postaci z bajek, brali udział w zabawie, która była jednocześnie rywalizacją, gdyż nagrodą dla zwycięskiej klasy były trzy dni bez pytania na ocenę.

Najwięcej emocji wzbudziło zadanie, podczas którego uczniowie, którzy mieli zawiązane oczy, musieli nakarmić swojego kolegę jogurtem. Jednak najtrudniejsze okazało się odpowiadanie na pytania dotyczące wychowawców. Niełatwo było odgadnąć, jaki jest kolor oczu, hobby czy drugie imię nauczyciela.

Po wielu zmaganiach i dobrej zabawie zwyciężyła klasa I b, której przedstawiciele musieli jeszcze wypić smaczny sok... z cytryny.

Na pewno ten dzień na długo pozostanie w pamięci uczniów klas pierwszych.

Zapraszamy do GALERII.