Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2  im. Piastów Śląskich  miała ogromną przyjemność przywitać niezwykłych gości – dzieci z łaziskich przedszkoli wraz z opiekunami.

Spotkania z najmłodszymi odbyły się 11 stycznia 2023 roku. Odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 3 im. Przyjaciół Przyrody oraz Przedszkola nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek. Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie przyjęli młodszych kolegów. Uczniowie klasy 2a zaprezentowali jasełka przygotowane pod kierunkiem pani Aleksandry Tyrny- Polok. Podczas wizyty w naszej szkole dzieci mogły zobaczyć jak wyglądają lekcje w szkole podstawowej, odwiedzili salę zabaw Piastolandię oraz Salę Doświadczania Świata. Dziękujemy serdecznie za spotkanie. Mamy nadzieję, że za rok znów będziemy mogli przyjmować tak miłych gości.