Debata w gimnazjum WF Z KLASĄ

Dnia 14.11.2014 r. w odbyła się debata w ramach programu WF Z KLASĄ z udziałem uczniów gimnazjum, nauczycieli oraz dyrekcji. Tematem spotkania było wspólne zastanowienie się nad tym co zrobić, aby lekcje w-f były atrakcyjniejsze dla uczniów. Organizatorem debaty była Pani mgr Mariola Kopiec. Debatę prowadziła Pani mgr Agnieszka Żytkowska oraz mgr Anna Kuźnar.

Po oficjalnym przywitaniu uczestników debaty, uczniowie, podzieleni na zespoły klasowe, zapisywali swoje pozytywne spostrzeżenia na temat lekcji w-f, a następnie zastanawiali się co  jeszcze wymaga zmiany. Propozycje uczniów dotyczące modernizacji sali gimnastycznej oraz zaopatrzenie szkoły w nowoczesny sprzęt sportowy, będą realizowane w miarę możliwości finansowych szkoły.

Dziękujemy za merytoryczne i kulturalne uczestnictwo w dyskusji.

Zapraszamy do galerii.