Dzień Otwarty Gimnazjum nr 2

Dzień Otwarty w naszym gimnazjum odbył się 15 kwietnia. W tym dniu uczniowie z klas szóstych mogli zwiedzić naszą szkołę i odkryć jej, nawet najmniejsze, zakamarki. Na samym początku młodzież została zaproszona na salę gimnastyczną, gdzie na dużej scenie zaprezentowano żartobliwą wersję sztuki pt. "Kopciuszek z Madagaskaru". Po spektaklu uczennice z klas drugich przygotowały krótkie prezentacje na temat "Dlaczego warto zostać uczniem naszej szkoły?", co miało zachęcić młodzież do dołączenia i powiększenia grona uczniów w naszej szkole. Później rozpoczęło się zwiedzanie szkoły. Na sam koniec każdy z nauczycieli przygotował zajęcia, przez co uczniowie mogli bliżej zapoznać się z naszymi nauczycielami. Wszyscy bardzo dobrze się spisali i poświęcili wiele czasu, aby Dzień Otwarty był udany. Dziękujemy nauczycielom i uczniom za zaangażowanie. Zapraszamy do galerii.