Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół im. Piastów Śląskich w Łaziskach Górnych odbyło się zakończenie roku szkolnego 2014/2015. W uroczystej akademii wzięli udział: Pani Dyrektor Grażyna Tkocz, Pani Wicedyrektor Elżbieta Swadźba, nauczyciele, rodzice oraz młodzież Gimnazjum nr 2. Spotkanie było  okazją do wręczenia dyplomów i wyróżnień dla uczniów. Podziękowania otrzymali także rodzice, którzy aktywnie angażowali się w życie szkoły. Akademię uświetniały występny artystyczne, które przygotowali oraz przestawili nasi gimnazjaliści.

Uroczysta gala zakończenia roku szkolnego była szczególnie ważnym momentem dla młodzieży z klasy III Gimnazjum. Tego dnia zostali oni absolwentami naszej szkoły. Uczniom, którzy opuszczają mury Gimnazjum nr 2 życzymy wielu sukcesów oraz realizacji marzeń związanych z wyborem szkoły średniej. Wierzymy, że czas spędzony w Zespole Szkół im. Piastów Śląskich będziecie wspominać ciepło i serdecznie.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Życzymy wszystkim słonecznych wakacji.