PIASTY BALUJĄ W TŁUSTY CZWARTEK

PIASTY BALUJĄ!

Samorząd uczniowski, za zgodą dyrekcji, zorganizował w szkole karnawałowy dzień w maskach. 4 lutego na sali gimnastycznej odbył się taniec w maskach prowadzony przez uczennice gimnazjum uczestniczące w zajęciach kółka tanecznego pod opieką Pani Iwony Gorol. Była to kolejna szansa, aby zintegrować się z rówieśnikami. Uczniowie świetnie się bawili, tańcząc w rytm muzyki. Z twarzy młodzieży, nawet na chwilę, nie zszedł uśmiech. Niektórzy nauczyczyciele także przyłączyli się do zabawy. Nie zabrakło śmiechu i radości oraz pozytywnej energii, którą było widać już na pierwszy rzut oka. Każdy, kto w ten dzień przyniósł ze sobą maskę karnawałową, był zwolniony z pytania. Osoby te zostaną również dodatkowo nagrodzone. Był to kolejny znakomity pomysł naszego samorządu, za co szczerze im dziękujemy!

Zapraszamy do galerii.