8 wieczorów filmowych za nami

No i stało się... W miniony piątek (20.05) odbył się ostatni wieczór filmowy w tym roku szkolnym. Tym razem poświęcony idealistom i marzycielom. Zobaczyliśmy nagrodzony sześcioma Oscarami film "Forrest Gump", w którym Tom Hanks wcielił się w tytułową postać - nierozgarniętego młodego człowieka o wielkim sercu oraz "Podaj dalej" - historę chłopca, który bardzo zaangażował się w realizację nietypowego zadania domowego... Czy się udało? Sami już wiecie...

Ponadto odbyło się podsumowanie wszystkich wieczorów filmowych zorganizowanych w tym roku szkolnym. Uczestnikom dziękujemy za obecność i zaangażowanie, a pozostałych zachęcamy do udziału w piątkowych spotkaniach z filmem w przyszłym roku szkolnym:)